Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: U Zult Niet Slagen Zonder Deze Landing-Beeldstrategie

1 answers:

Tal van õpib hebben aangetoond dat emoties en belangrijke rol spelen bij heten aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Digitaalsete turundustegurite hulgast on hulgimüüjad, kes tegelevad tööriistade loomise, kunstiteoste loomise ja levitamisega, mis on seotud klienditeenindusega.

Pennsylvania ülikooli Whartoni Ülikooli ülikoolis õpetatakse üliõpilasi, kellel on oluline roll tegutsemistingimustes, mis on suunatud kõigile inimestele. Aangezien de meeste perspectieven visueel georiënteerd zijn, kan uw websitebeeld hen beïnvloeden om orders te plaatsen.

Max Bell, klienditeeninduse juht van Semalt , kellel on õigus rakendada kahtlustatavaid landingsbewelden implementeert, nagu ka teabenõudeid .

Het eerste wat je moet opmerken on see, et lossid on suuremad kui veebisaidil foto. Het on hetk sellel kuupäeval, mis on potentsiaal klanten gebriken om met uw merk te verbinden. Katsemeetrid on aidanud kaasa ka 0,05-aastasele kasutajale, kellel on ka positiivne võistleja.

Hier zijn de factoren die u moet overwegen, sest nad on valinud uut veebilehte.

Het zou moeten:

  • aitama tasuta uut veebisaiti uw doelen te begrijpen;
  • asjakohane zijn voor uw zoekwoorden;
  • toon de voordelen die u aanbiedt;
  • kust leiad CTA-klahvi zichtbaarderi.

Värvi psühholoogia

Värvus on üks peamistest põhjustest, miks 85% tarbijatest otsustab teie toote ostmise üle konkurentide vastu..Visuaalsed tegurid mõjutavad 90% kõigist ostutellimustest ja värvid suurendavad brändituvastust 80% võrra. Lisaks sellele 66% väljavaadetest ei osta toodet, kui seda ei esitata nende eelistatud värviga.

Milline piltide tüüp on maandumiseks ideaalne?

1 # toode

Saate oma saidi konversioonimäära suurendada, kasutades silmade haardeseadistusi, mis täiendavad teie toodete kirjeldusi. Pilt peaks vastama teie veebisaidi üldisele disainile.

2 # loojaid

Mõned uuringud on seotud ideega, et kvaliteetne inimeste fotod loovad veebisaidi külastajatele positiivse esimese mulje. Näiteks võib teie toote looja fotol koos oma isiklike annetuste ja saavutuste lühikirjeldusega anda turule kõrgema edumeelsuse.

3 # meeskond

Pilt kõigist teie toote või projektiga töötavatest meeskonnaliikmetest lisab teie saidile tohutult väärtust. See põhineb asjaolul, et tõeliste inimeste sõbralikud ja õnnelikud näod tekitavad positiivseid emotsioone, mida saate kasutada usalduse ja usalduse suurendamiseks.

4 # kontekst

Bid4Paper on hea näide ettevõttest, mille sihtmärgiks ei ole toode, vaid elustiil. Selline geniaalne trikk aitab teil väljendada oma teenuseid ja tooteid erinevalt ja erineda rahvahulgast.

5 # neutraalne

Neutraalsed pildid, mille värvid on kooskõlas soovitatava värvipistikaga, võivad suurendada saidi vahetuskurssi, isegi kui seal pole tooteid või inimesi. Veenduge, et pildid on kooskõlas teie brändi isikupära ja identiteediga.

Muud asjad, mida saate maandumispiltidena kasutada:

  • Juhtidega vestelda klientidega.
  • Toote loomise või tarnimise protsess klientidele.
  • Boonused ja toodete pakkumine.

Kui teil on usaldusväärsete maanduvate piltide loend, tehke A / B-testimine, et tuvastada turundusstrateegiaga kooskõlas olevad Source .

November 28, 2017